Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O nas

Foto
        Jesteśmy firmą działającą z zakresie usług budowlanych od 1991 roku. W naszych działaniach cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz dbałość o dokładność wykonywanych przez nas prac.
Powierzone nam zadania wykonywane są według wcześniej ustalonego i czytelnie rozpisanego harmonogramu. Inwestor na każdym etapie budowy wie jakie jest zaawansowanie obecnie prowadzonych prac ile jeszcze będą trwać oraz jakie będą nakłady finansowe potrzebne do ukończenia zadania.
Nad każdą z wykonanych prac czuwa kierownik lub majster, który jest obecny na placu budowy przez cały okres jej trwania.
Doświadczenia zdobyte i wynikające z wielu lat pracy na rynku budowlanym pozwoliły nam szybko i dynamicznie wkroczyć na nowy dla nas rynek
pośrednictwa pracy (w zakresie budowlanym), jak i z powodzeniem kontynuować dalszy rozwój jako firma ogólnobudowlana.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki
POŚREDNICTWO PRACY
 

 

Aktualności
Budownictwo
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą robót budowlanych. Działamy w sektorze budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Oferta naszej firmy obejmuje pełny zakres robót budowlanych i instalacyjnych. Działamy na terenie Opola oraz całej Polski. Jesteśmy polecani jako wykonawca przez producenta bloczków Ytong i Silka. 

 
Podstrony:  1  2  3